Brass Off Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Brass Off Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Total Results Brass Off është një shampo profesionale pastrimi sallonesh që neutralizon tonet e tunxhit duke freskuar flokët tuaj me tone të ftohta. Më e mira për brunet që zbardhin flokët e tyre, ky shampo depoziton pigmente balancuese blu-vjollce për të reduktuar tonet tunxh.

Përfitimet kryesore:
  • Depozon pigmente balancuese blu-vjollce për të reduktuar tonet tunxh
  • Mund të lihet në flokë për 2-3 minuta për tonifikimin e shtuar
  • I përshtatshëm për flokë natyralë dhe të trajtuar me ngjyra

Aplikimi:

Duke veshur doreza të përshtatshme, aplikojeni në flokë të lagur, shkumojeni dhe shpëlajeni mirë. Lëreni të veprojë 3-5 minuta para se ta shpërlani. shoqëroje me kondicionerin Brass Off. Përdorni shampo çdo të dytën ditë për neutralizimin.