Blond Absolu Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 60,00 €
Çmimi i shitjes 60,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 60,00 €
Çmimi i shitjes 60,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kerastase Blond Absolu është një linjë produktesh kujdesi për flokë bjonde, të zbardhura dhe gri. Ai përmban një përzierje përbërësish të zgjedhur posaçërisht që ndihmojnë në mbrojtjen, forcimin dhe ushqyerjen e flokëve.

Linja Kerastase Blond Absolu përbëhet nga produkte të ndryshme, duke përfshirë shampo, balsam, maskë flokësh, vaj flokësh, llak për shkëlqim, llak mbrojtës nga nxehtësia dhe shumë të tjera.

Kerastase Blond Absolu përmban acid hialuronik ia, i cili hidraton dhe ushqen flokët, acide frutash, të cilat largojnë butësisht papastërtitë e depozituara në flokë dhe ekstrakt lulesh Edelweiss, i cili mbron flokët nga dëmtimi dhe ndikimi i faktorëve të jashtëm të dëmshëm. Produktet nga kjo linjë janë të dizajnuara për të mbajtur një ngjyrë të ndritshme të flokëve, për të parandaluar tharjen dhe brishtësinë dhe për t'u dhënë atyre butësi dhe shkëlqim.


Seti përfshin:

Bjond Absolu Ultraviolet Bath 250ml

Banjë ultravjollcë për flokë bjonde, duke neutralizuar tonet e padëshiruara të verdha dhe bakri në flokë të zbardhur ose gri.


Kondicioner Absolu Cicaflash Blond 250ml

Kondicioner për flokë bjonde, gri dhe të zbardhura. Formulë ushqyese dhe rindërtuese për flokët që kanë nevojë për kujdes intensiv.