Blond Absolu Shampoo Ultra-Violet 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Shampoo Ultra-Violet 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo shampo e fuqishme vjollce është e pasur me agjentë neutralizues për të hequr menjëherë ngjyrën e bronztë dhe ngjyrën e verdhë. Ideale për flokë të ftohta bjonde dhe gri, përdorimi i rregullt i këtij shampo siguron mbrojtje të qëndrueshme kundër bronzit, duke i mbajtur nuancat bionde të ftohta për më gjatë. Mbron flokët nga oksidimi dhe ndotja e përditshme, duke i kthyer shkëlqimin dhe butësinë. E pasuruar me një kombinim të fuqishëm të Acidit Hyaluronik dhe lules Edelweiss, formula rrit menjëherë shkëlqimin e bjondit, ndërsa ushqen thellësisht fibrën.