Blond Absolu Shampoo Lumière 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Shampoo Lumière 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo ndriçuese hidratuese për flokë bionde artificiale për të pastruar butësisht fibrat duke i lënë flokët të lehta dhe të shndritshme. Kjo shampo e mbushur me acid hialuronik është një formulë e lehtë, ideale për flokë të çelur, të zbardhur, të thinjur ose të çelur në bjonde artificiale. Formula e butë e pastrimit zbut dhe hidraton flokët nga rrënja në majë, duke lënë një ndjesi të lehtë dhe duke ndriçuar tonet bionde. Ai detoksifikon flokët nga ndotja dhe largon agjentët e mprehtë. E pasuruar me një kombinim të fuqishëm të Acidit Hyaluronik dhe lules Edelweiss, formula ka përqendrime të larta të antioksidantëve për të parandaluar dëmtimin dhe mbrojtjen e fibrave. Acidi hialuronik hidraton thellësisht flokët biondë, duke zbutur fibrat për një prekje uniforme përgjatë fijeve të flokëve. Flokët janë të përgatitur për t'u trajtuar, të shndritshëm me shkëlqim natyral dhe të ushqyer deri në majë.