Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Masque Ultra-Violet 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ideale për flokë bjonde të zbardhura dhe të theksuara që kanë nevojë për neutralizim, kjo maskë e pasur në ngjyrë vjollce depërton në fibër për të hequr nuancat e padëshiruara të verdha dhe bronzin, ndërkohë që hidraton dhe rikthen thellësisht fijet e flokëve. Kombinimi i fuqishëm i Acidit Hyaluronik dhe lules Edelweiss qetëson flokët, duke i mbrojtur nga oksidimi i përditshëm dhe grimcat e ndotjes. Kjo maskë flokësh pa njolla mund të përdoret një herë në javë, ose aq shpesh sa të jetë e nevojshme për të neutralizuar tonet tunxh dhe për t'i mbajtur flokët tuaj biondë të shndritshëm dhe të freskët.