Blond Absolu Masque Cicaextreme 200 ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Masque Cicaextreme 200 ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo maskë xhel-në-krem forcon thellësisht strukturën e fibrave për të rindërtuar flokët pas zbardhjes. Hidraton intensivisht dhe mbush fibrat për një pamje dhe ndjesi më të fortë. Acidet Hyaluronic Duo dhe Edelweiss Oil, rrit elasticitetin e fibrave për të parandaluar thyerjen dhe ndarjen e skajeve në të ardhmen, duke e bërë atë më të menaxhueshëm dhe më të lehtë për t'u shkëputur. I përshtatshëm për flokë bjondë të shumëpërpunuar dhe shumë të sensibilizuar, Masque Cicaextreme redukton porozitetin e flokëve pas zbardhjes dhe mbyll luspat e hapura për një fibër uniforme më të shëndetshme. Fibra e flokëve është restauruese, më e fortë, shkëlqyese dhe thellësisht e lëmuar nga gjatësia deri te majat.