Blond Absolu Cicaextreme Shampoo-in-Cream 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Blond Absolu Cicaextreme Shampoo-in-Cream 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
I mbushur me Acid Hialuronik, ky shampo-në-krem i procedurës pas zbardhimit ofron një përvojë të fundit të banjës për flokët biondë të sensibilizuar. Është teksturë ultra e butë, e pasur dhe kremoze që i jep flokët një shkumë të dendur shumë ndijore, që pastron pa fërkime, ndërkohë që ofron hidratim intensiv, por një ndjenjë të lehtë fibrash. Kjo teknologji e re e shampo-në-krem hidraton intensivisht flokët nga rrënja në majë, duke rivendosur dhe mbrojtur flokët biondë për një fibër më të fortë dhe më të shëndetshme. E pasuruar me një kombinim të fuqishëm të Acidit Hyaluronic Duo dhe vajit Edelweiss, formula rimbush thellësisht dhe rikthen elasticitetin, duke riparuar flokët pas zbardhjes për një bjonde më të fortë, më rezistente, më të shndritshme, pa kërcitje apo maja të çara.