Bain Décalcifiant Réparateur 250ml

Çmimi i rregullt 33,00 €
Çmimi i shitjes 33,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Bain Décalcifiant Réparateur 250ml

Çmimi i rregullt 33,00 €
Çmimi i shitjes 33,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo dekalkifikuese riparuese për flokët e dëmtuar. Një shampo e pasur me veprim të dyfishtë që funksionon brenda dhe jashtë për të hequr kalciumin dhe për të forcuar dhe riparuar flokët e dëmtuar.