Anti-Oiliness 2-In-1 Deep Purifier Clay 250ml

Çmimi i rregullt 35,00 €
Çmimi i shitjes 35,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Anti-Oiliness 2-In-1 Deep Purifier Clay 250ml

Çmimi i rregullt 35,00 €
Çmimi i shitjes 35,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Skalpi është lëkura, por shumë më komplekse.
Oksidimi i sebumit dhe mikroçarjet në sipërfaqen e kokës mund të krijojnë probleme të shumta. Është një rreth vicioz dhe ju dëshironi të dilni.

SI TË PËRDORNI:
Si shampo, aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur.
Shumoni butësisht me pjesën më të butë të majës së gishtave dhe pa masazh të tepruar (për të mos aktivizuar së tepërmi gjëndrat e sebumit).
Si maskë balte, aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 3-5 minuta.
Shpërlajeni tërësisht.
Në rast kontakti me sytë, shpërlajini ato menjëherë dhe tërësisht.