Anti-Hair Loss Activator Programme 10x6ml

Çmimi i rregullt 57,50 €
Çmimi i shitjes 57,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Anti-Hair Loss Activator Programme 10x6ml

Çmimi i rregullt 57,50 €
Çmimi i shitjes 57,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Skalpi është lëkura, por shumë më komplekse.
Oksidimi i sebumit dhe mikroçarjet në sipërfaqen e kokës mund të krijojnë probleme të shumta. Është një rreth vicioz dhe ju dëshironi të dilni. Ampulat janë të dedikuar kundër rënies së flokëve dhe ju ndihmojnë në forcimin e fibres nga rrënja!

SI TË PËRDORNI:
Aplikoni një ampulë të plotë në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës.
Masazhoni me pjesën më të butë të majës së gishtave. Lëreni.
Në rast kontakti me sytë, shpërlajini ato menjëherë dhe tërësisht.