Anti-Discomfort Intense Soother Treatment 200ml

Çmimi i rregullt 30,00 €
Çmimi i shitjes 30,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Anti-Discomfort Intense Soother Treatment 200ml

Çmimi i rregullt 30,00 €
Çmimi i shitjes 30,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Skalpi është lëkura, por shumë më komplekse.
Oksidimi i sebumit dhe mikroçarjet në sipërfaqen e kokës mund të krijojnë probleme të shumta. Është një rreth vicioz dhe ju dëshironi të dilni.

SI TË PËRDORNI:
Pas shampos, aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore dhe me pjesën më të butë të majës së gishtave.
Lëreni për 3-5 min.
Shpërlajeni tërësisht.
Në rast kontakti me sytë, shpërlajini ato menjëherë dhe tërësisht.

REZULTATET DHE PËRFITIMET:
Scalp Advanced Anti-comfort Trajtimi me qetësues intensiv ishte i synuar për skalpe të ndjeshme.
Ky xhel i lehtë qetëson intensivisht dhe në çast dhe qetëson shqetësimet e kokës, pa rënduar fibrat.
Flokët janë të lëmuar dhe të ngatërruar menjëherë.