Anti-Dandruff Dermo-Clarifier Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Anti-Dandruff Dermo-Clarifier Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 22,00 €
Çmimi i shitjes 22,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ky krem i lehtë pastron butësisht dhe heq në mënyrë efektive zbokthin e thatë dhe të yndyrshëm, duke qetësuar skalpin e kokës.skalpi është lëkurë, por shumë më komplekse.
Oksidimi i sebumit dhe mikroçarjet në sipërfaqen e kokës mund të krijojnë probleme të shumta. Është një rreth vicioz dhe ju dëshironi të dilni.