All Soft Mega Curls Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

All Soft Mega Curls Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 27,00 €
Çmimi i shitjes 27,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Formula pa sulfate pastron butësisht duke ofruar ushqim dhe butësi intensive për tharjen e fortë, kaçurrelat dhe mbështjelljet*

Ushqen menjëherë flokët duke i lënë kaçurrelat të duken dukshëm më të shëndetshme dhe më pak të dëmtuara.
Shton butësi dhe shkëlqim*
Formula vegane: pa përbërës me origjinë shtazore
Përmirëson menaxhueshmërinë