All Soft Heavy Cream 250ml

Çmimi i rregullt 43,00 €
Çmimi i shitjes 43,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

All Soft Heavy Cream 250ml

Çmimi i rregullt 43,00 €
Çmimi i shitjes 43,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kremi Redken All Soft Heavy është një trajtim i thellë për kondicionimin e flokëve të thatë dhe të brishtë. Ky kondicioner i thellë rikthen lagështinë e flokëve dhe është formuluar me një kompleks lagështie me vaj argani për t'i dhënë flokëve shkëlqim dhe butësi. Kjo maskë hidratuese e flokëve me kondicion të thellë transformon në mënyrë dramatike strukturën e flokëve të thatë dhe të brishtë. Ky trajtim flokësh është formuluar me vaj Argani si një përbërës kyç për të rimbushur flokët për butësi intensive, shton shkëlqim dhe ndihmon në forcimin e flokëve.


  • Zbut intensivisht dhe kontrollon skuqjen
  • Forcon dhe siguron rimbushje maksimale të lagështisë
  • Rrit menaxhueshmërinë, lëvizjen dhe shkëlqimin

Pas shampos, aplikoni në flokë të tharë me peshqir. Lëreni për 5 minuta, më pas shpëlajeni mirë.