All-In-One Multi Benefit Spray 150ml

Çmimi i rregullt 21,00 €
Çmimi i shitjes 21,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

All-In-One Multi Benefit Spray 150ml

Çmimi i rregullt 21,00 €
Çmimi i shitjes 21,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Biolage All-In-One Spray Multi-Benefit me infuzion kokosi është për të gjithë, kudo dhe çdo herë. Pa marrë parasysh strukturën e flokëve, kaçurrelë në të drejtë, të hollë në të trashë; pa marrë parasysh momentin e flokëve, të lagur apo të thatë, ky llak me shumë funksione do të ndihmojë në rritjen e shkëlqimit, luftimin e kërcitjes, zbërthimit, mbrojtjen nga nxehtësia, parandalimin e ndarjes së majave dhe më shumë!

Përfitimet

Shkoni për flokë të kontrolluar dhe të shëndetshëm.

Përmban aromën e trashëgimisë lulesh Biolage me nota mandarine, trëndafili dhe dru sandali.

Përfitimet kryesore

 • Spraj me shumë funksione për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve
 • Formula Vegane
 • Pa sulfate
 • Pa paraben
 • Nuk ka ngjyrues artificial
 • Pa dyllë të rëndë
 • Përmirëson menaxhueshmërinë
 • Ndihmon edhe flokët poroz
 • Redukton thatësinë
 • I Zgjidhë flokët
 • Rezultate të menjëhershme
 • Kryen flokët për stilim
 • Ndihmon në parandalimin e thyerjes nga larja
 • I sigurt për flokët e trajtuar me ngjyrë
 • Ndihmon në parandalimin e skajeve të çara
 • Mbrojtës nga nxehtësia
 • Ndihmon vulosjen në kutikulën e flokëve
 • I sigurt për flokët ombre
 • Ndihmon në mbrojtjen kundër agresorëve të jashtëm
 • Jep një prekje të mëndafshtë
 • Shton shkëlqim
 • Kontrollon kërcitjen
 • Kontrollet antistatike fluturojnë larg
 • E bën më të lehtë tharjen
 • Rezultate të lehta
 • Çertifikuar pa egërsi nën Programin Leaping Bunny
 • Formula 100% Vegan*
 • 100% shishe të ricikluara**