Absolut Repair 10-In-1 Oil 90ml

Çmimi i rregullt 26,00 €
Çmimi i shitjes 26,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Absolut Repair 10-In-1 Oil 90ml

Çmimi i rregullt 26,00 €
Çmimi i shitjes 26,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

[TRAJTIMI ME SHUMË PËRFITIME]: një veprim për 10 përfitime:

1-ushqim
2-ripërfaqësues
3-prekje e lehtë
4-butësi
5-zbërthim
6-kondicioner
7-menaxhimi
8-shkëlqim
9-mbrojtje
10-butësi

[FORMULA PROFESIONALE]: përmban proteina dhe quinoa ari.