A Curl Can Dream Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

A Curl Can Dream Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo Matrix A Curl Can Dream është shampo për flokët kaçurrela dhe e mbushur me ekstrakt mjalti Manuka. Një shampo pastrimi i thellë i përsosur për larjen ditore për të hequr akumulimet dhe depozita të papastër në flokë, duke ruajtur vazhdimit kaçurrelat tuaja!

Përfitimet kryesore:
 • Për kaçurrela dhe me onde
 • Shampo për pastrim të thellë
 • E përkryer për larjen ditore për të hequr depozitat
 • Ruan kaçurrela
Formuluar pa:
 • Silikone
 • Parabenë
 • Vajrat minerale
 • Naftë
 • Parafinat
Aplikimi:

Përdoreni një herë në javë (ose sipas nevojës) për të pastruar thellë flokët kaçurrelë dhe me dredha. Aplikoni sasinë e dëshiruar të produktit në lëkurën e kokës dhe punojeni përgjatë gjatësisë dhe skajeve. Shpëlajeni. Vazhdoni me maskën e pasur, kremin hidratues, xhelin e lehtë mbajtës dhe vajin me peshë të lehtë.